Informační stránky nové energetické koncepce
Chytrá energie

Deset miliard korun. Právě taková suma může putovat z evropských fondů do České republiky na projekty úspory energie v obytných domech a veřejných budovách. Může, ale nemusí. Záleží, jak se k této unikátní šanci postaví obyvatelé České republiky.

Také proto odstartovala v režii CEE Bankwatch Network a Hnutí DUHA kampaň Energy Supermarket, která si klade za cíl přinést obyvatelům i obcím možnost získat slevu, tedy příspěvek od Evropské unie, na úspory energie, obecní a občanské obnovitelné zdroje nebo na snižování množství odpadu. Kampaň parafrázuje marketingové aktivity obchodních řetězců, zejména pak jejich slevových akcích.

Pomožte nám rozšířit dosah kampaně, sdílejte a lajkujte nás na facebooku a na twitteru. A hlavně - přidejte svůj podpis pod požadavky na ministry nové vlády na naší stránce: www.energy-super-market.com . Žádejte společně s námi, aby evropské fondy financovaly zejména projekty, které přinesou pracovní místa a přitom pomohou snížit znečištění ovzduší a ekologické dopady naší ekonomiky. Vyděláme na tom všichni.

Ondřej Pašek, CEE Bankwatch Network

Projekt Chytrá energie je zaštítěn organizacemi:

Hnutí DUHA      Glopolis      Greenpeace

Veronica      Calla      Centrum pro dopravu a energetiku


Německá spolková nadace pro životní prostředí DBU

Podpořila Německá spolková nadace pro životní prostředí DBU.

Odběr Newsletteru

I agree with the Pravidla